Verkeershinder N206 bij Transferium Leiden
In de nacht van zaterdag 30 maart vanaf 20.00 uur tot zondag 31 maart 08.00 uur verwijdert aannemersbedrijf Comol5 de voetgangersbrug over de Plesmanlaan ter hoogte van het huidige Transferium. In deze periode is de N206 net vóór en ná de voetgangersbrug gestremd voor alle verkeer.
Omleidingsroute
Gemotoriseerd verkeer vanaf de A44 uit de richting van Amsterdam met bestemming Leiden wordt via afrit 7 Oegstgeest omgeleid. Gemotoriseerd verkeer vanaf de A44 uit de richting Den Haag met bestemming Katwijk wordt via afrit 9 omgeleid via de Ommedijkseweg en Haagsche Schouw. De omleiding wordt met gele borden gemarkeerd. De overige toe- en afritten bij Leiden-West blijven gewoon in gebruik.
Voetgangers en fietsers
Voetgangers en fietsers tussen Leiden en Katwijk worden al vanaf 18 maart omgeleid via de Plesmanlaan, Einsteinlaan en de Robert Boyleweg. Deze omleiding is noodzakelijk vanwege de sloop van het huidige Transferium. Vanwege de aanleg van de Rijnlandroute zal deze omleiding circa twee jaar gaan duren. Meer informatie vindt u op de website van Comol5, www.comol5.nl.